شرکت پارت‌سیرنگ

تاریخچه:

شرکت پارت‌سیرنگ با انگیزه تولید پودر ماهی مرغوب و سالم از منابع مختلف ماهی در سال ۱۳۸۴با کادری متشکل از متخصصان دامپروری و دامپزشکی در اداره ثبت شرکت‌های تهران ( شماره ثبت ۲۴۴۹۹۵) به ثبت رسید. محل استقرار این واحد تولیدی کنار دریای عمان و در شهرک صنعتی کنارک می‌باشد. شرکت پارت سیرنگ از پیشگامان تولید پودر ماهی و ورود آن به جیره گاو شیری بوده و محصولات قابل عرضه آن به بازار شامل انواع مختلف پودر ماهی به جهت مصرف در خوراک دام، طیور و آبزیان می‌باشد.

در شرکت پارت‌سیرنگ به منظور تولید پودر ماهی بسته به نوع ماده اولیه و منبع ورودی سالن‌های مجزا و خطوط جداگانه در نظر گرفته شده است. در سال ۱۳۹۷ نیز با هدف افزایش بهره‌وری و بهبود کیفیت پودر ماهی تولیدی شرکت، خط تولید دیگری با مجهز بودن به دستگاه‌های روز دنیا  طراحی و راه اندازی گردید.

شرکت پارت‌سیرنگ پس از فرآوری مواد اولیه، تیپ‌های مختلفی از محصولات را بسته به موجودی مواد اولیه و فصل، تولید بسته‌بندی و ارائه می‌دهد که هر کدام دارای آنالیزهای متفاوت و منحصر به خود می‌باشند.

در حال حاضر شرکت پارت‌سیرنگ با تکیه بر دانش فنی و تجربه گرانبها در خط مقدم تولید پودر ماهی در ایران قرار گرفته است و با تنوع محصولات تولیدی خود در حال ارائه خدمات به طیف وسیعی از فعالان صنعت دام، طیور و آبزیان می‌باشد.

 

 

 

 

بخش‌های مختلف شرکت

 

 

 

افتخارات و گواهینامه ها